Rokas Rožėnas

Vyr. kineziterapeutas

Kineziterapeutas Rokas Rozenas

Visą laiką kiek save atsimenu buvau ir iki šiol esu fiziškai aktyvus, sportuoju įvairias sporto šakas, kaip tenisas, tinklinis, bėgimas, krepšinis, nevengiu išbandyti ir vis kažko naujo. Praeityje patirtos sporto traumos atvėrė duris į reabilitacijos pasaulį ir nulėmė mano karjeros kelią, pats patyręs ir supratęs reabilitacijos naudą, nusprendžiau, kad noriu tai daryti ir suteikti šią naudą kitiems. Galite kreiptis konsultacijai į mane, Funkcinės terapijos centre, įvairiais klausimais, kurių metu aptarsime jūsų problemas, atliksime išsamų ištyrimą ir rasime tinkamą sprendimą kiekvienai situacijai, o individualių kineziterapijos procedūrų metu pasitikrinsime ar judame tinkama linkme. Funkcinės terapijos centre taip pat vedu funkcines grupines treniruotes, kurių metu lavinsime visas fizines savybes, ne tik raumenų jėgą bei ištvermę, bet ir lankstumą, mobilumą, pusiausvyrą, greitumą ir galingumą. Nes įvairiapusis treniravimasis yra raktas į sveikatą. 
Darbo patirtis

2019 m. - 2020 m. - „People Fitness LT ”, kineziterapeutas. 

2019 m. – 2023 m. - Všį „Vilniaus Universiteto ligoninė Santaros klinikos ”, kineziterapeutas. 

2020 m. – dabar - „Sporto ir sveikatingumo asociacija ”, kineziterapeutas.

Išsilavinimas 

2019 m. – 2021 m. - Lietuvos Sporto Universitetas, Sveikatos Mokslų Magistras. 

2015 m. – 2019 m. - Vilniaus Universitetas, Reabilitacijos, Fizinės ir Sporto Medicinos Katedra, Kineziterapijos Bakalauras.

Seminarai ir kursai

 • 2023 m. - „Kelio sąnario problemos“, Sportininkų mokymų centras, Gyd. Dalius Barkauskas, Kaunas. 
 • 2022 m. - „Vasaros kvalifikacijos kėlimo akademija”, Sportininkų mokymų centras, Vilnius.
 • 2022 m. - Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija, „Ateities sporto mokslas 2022: Fizinių ir psichosocialinių aspektų aktualijos“,Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas Žmogaus ir medicininės genetikos centras. Vilnius. 
 • 2022 m. - „Pirmoji medicinos pagalba“, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto klinikinės medicinos instituto skubios medicinos klinika. Vilnius. 
 • 2021 m. - Mokslinė – praktinė konferencija „Reabilitacijos mokslai“. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto Reabilitacijos ir sporto medicinos katedra. Vilnius. 
 • 2020 m. - Mokslinė – praktinė konferencija „Fascialinės distrofijos modelis kineziterapijoje“, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto Reabilitacijos ir sporto medicinos katedra. Vilnius. 
 • 2020 m. - Mokslinė – praktinė konferencija „Šiuolaikinių judesių atsistatymo metodikų taikymas reabilitacijoje“, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto Reabilitacijos ir sporto medicinos katedra. Vilnius. 
 • 2019 m. - „Juosmeninės stuburo dalies ištyrimas ir gydymas manualine terapija, bei fiziniais pratimais“. Kineziterapijos akademija. Kaunas. 
 • 2019 m. - Mokslinė – praktinė konferencija „Nugaros skausmas: gydymo ir reabilitacijos aktualijos“, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto Reabilitacijos ir sporto medicinos katedra. Vilnius. 
 • 2019 m. - „Funkcinio nepriklausomumo nustatymo ( FIM ) skalės metodikos naudojimas“, EVS group. Vilnius. 
 • 2019 m. - „Sporto medicina, judesių anatomija, fizinis rengimas. Nuo mėgėjo iki profesionalo“, Aeromix. Dr. Evaldas Kandratavičius. Vilnius. 
 • 2019 m. - „Fitnesas ir sveikata, sporto psichologija, medicina, mityba“, Aeromix. Vilnius.
 • 2017 m. - „Fizikinių veiksnių naudojimo kineziterapeuto klinikinėje praktikoje galimybės“, Lietuvos kineziterapeutų draugija. Birštonas. 

Susisiekite su mumis!